FAQ

CO ZROBIĆ, JEŚLI NIE MOŻESZ ZNALEŹĆ CZĘŚCI KTÓREJ SZUKASZ, LUB MAMY BRAK MAGAZYNOWY ?.

 Szanowny kliencie, jeśli nie możesz znaleźć w naszym sklepie części która Cię interesuje, nie zniechęcaj się. Brak na stanie lub całkowity brak takiej kartoteki nie oznacza, że nie mamy takiego przedmiotu w ofercie. Kartoteki dodajemy sukcesywnie w miarę możliwości, głównie na takie części, które są najczęściej poszukiwane. Możliwe że mamy taką część na miejscu, a jeśli nie to możemy ją dla Ciebie sprowadzić. W takiej sytuacji skontaktuj się z nami pod numerem tel. 500 249 249 lub zadaj pytanie mailowo ewentualnie przez czat messenger.

ZWROTY TOWARÓW, CZY JEST MOŻLIWY ZWROT ZAKUPIONEJ CZĘŚCI ?.

Szanowny kliencie, jeśli chcesz zwrócić zakupiony u nas towar i w myśl ustawy jesteś konsumentem, to w ciągu 14 dni od otrzymania zakupionego towaru masz możliwość zwrócić zakupioną część. Zwracany towar nie może nosić śladów montażu (być używany) oraz musi posiadać oryginalne opakowanie.

KIEDY MOGĘ SIĘ SPODZIEWAĆ PACZKI Z ZAMÓWIONYMI CZĘŚCIAMI ?.

Jeśli wybiorą państwo towary które widnieją jako dostępne na magazynie, oraz zamówienie zostanie złożone do godziny 13:00 a płatność będzie zrealizowana szybkim przelewem lub “za pobarniem” takie zamówienie zostanie wysłane jeszcze tego samego dnia. W zależności od wybranej opcji powinno by u Państwa od 1 do 3 dni

JAK SPRAWDZIĆ CZY ZNALEZIONA NA STRONIE CZĘŚĆ JEST DOSTĘPNA NA MAGAZYNIE
ROCZNIK MODELOWY, A ROK PRODUKCJI W DOWODZIE REJESTRACYJNYM. SKĄD WYNIKAJĄ RÓŻNICE ?.

Rocznik modelowy nie zawsze musi być zgodny z rokiem produkcji wpisanym w dowodzenie rejestracyjnym. Często zdarzają się różnice, zarówno o rok w przód, jak i o rok w tył . Różnice takie wynikają z faktu, że producent w trzecim kwartale roku kalendarzowego zaczyna produkcję nowych roczników i wtedy może się tak zdarzyć, że zakupiony pojazd w tym samym roku będzie miał w numerze VIN zakodowany rocznik modelowy młodszy niż w dowodzie rejestracyjnym. Sytuacja w której rocznik modelowy jest starszy niż data produkcji wpisana w dowodzie może wynikać z faktu iż nie wszystkie samochody z danego rocznika zostaną wyprzedane i nabywając samochód od dilera z rocznikiem modelowym starszym w dowodzie będziemy mieli spisany rok młodszy.

Rocznik modelowy jest zakodowany w numerze VIN zgodnie z poniższą tabelką. Zawsze jest to siódmy i ósmy znak licząc od końca numeru VIN

 

CZY TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ I LOGOWAĆ BY DOKONAĆ ZAKUPU ?

 Nie trzeba się rejestrować ani logować, żeby sfinalizodwać zakup. Jednak polecamy się zarejestrować, ponieważ taka czynność znacznie ułatwi zakupy także w przyszłości przez uzupełnienie automatyczne dane do wysyłki i faktur, ponadto cały czas mamy dostęp do złożonego zamówienia, dodatkowo można przeglądać poprzednie zamówienia. Dodatkowa korzyść płynąca z rejestrtacji jest taka że niektóre promocje są widoczne tylko dla klientów zarejestrowanych.

Wilcza 29/27
56-120 Brzeg Dolny

LANDER

Wilcza 29/27

56-120 Brzeg Dolny